Welcome in my rpg forum. Love is in the air, music is the breathe.

Biblioteca pentru toti

Distribuiţi
    Yume

Data de înscriere : 11/10/2009
    Varsta : 24
    Localizare : Somewhere i belong

Biblioteca pentru toti

Mesaj  Yume la data de Lun Oct 12, 2009 4:36 am

Plictisit de-a dreputl am hotarat sa merg sa-mi iau nsite carti de la biblioteca. Gaseam tot ce vroiam acolo si nici nu trebuia sa dau bani. De cum am intrat am stiut ce am vrut. M-am indreptat tina spre raftul cu carti de aventura. Imi placea genul acesta de carti epntru ca ma facea curios cu fiecare pagina si nu ma lasam pana nu aflam cum se terminau. Am luat o carte si m-am asezat la una din mesele special puse pentru cititori.
    Kanon

Data de înscriere : 11/10/2009

Re: Biblioteca pentru toti

Mesaj  Kanon la data de Lun Oct 12, 2009 4:55 am

Plictisit Kanon se gandi sa mearga la biblioteca sa isi ia o carte buna pentru citit, oricum nu prea avea ce afce acasa, mai tare se plictisea . Brunetul intra in biblioteca si merse direct la sectia cu carti de aventura . Se plimba puti pe acolo apoi merse la sectia cu carti politiste.
    Anne

Data de înscriere : 13/10/2009

Mesaj  Anne la data de Mar Oct 13, 2009 12:58 am

Eram deja acolo stand la o masa cu cartea in mana si rasfoind paginile curioasa. Imi place cartea, de abia asteptam sa vad sfarsitul...Incepusem sa ma plictisesc, inca cateva pagini si terminasem cartea. Cel mai jalnic sfarsit...am oftat, am lasat cartea pe masa si m-am indreptat spre cele de aventura.

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Joi Oct 18, 2018 1:53 am