Welcome in my rpg forum. Love is in the air, music is the breathe.

Mimi's home

Distribuiţi
    Mimi

Data de înscriere : 11/10/2009

Mimi's home

Mesaj  Mimi la data de Dum Oct 11, 2009 9:46 pm

Inchise usa in urma sa, apoi arunca geanta pe masuta de cafea. Se tranti pe pat, in timp ce isi desfacea bluza. Ofta, nu putea sa sufere plictiseala. Dupa ce isi dadu sandalele jos, merse spre canapea si aprinse televizorul. Tipic, stiri numai despre omoruri si sinucideri.
    Tatsumi
    Admin

Varsta : 22
    Localizare : unde vreau XD

Re: Mimi's home

Mesaj  Tatsumi la data de Dum Oct 11, 2009 9:48 pm

Mimi, te rog sa-ti editezi postul. Trebuie sa fie de 3 randuri pline. Asta imi da de inteles ca nu te-ai omorat sa mai citesti si regulile!
    Tatsumi
    Admin

Mesaj  Tatsumi la data de Dum Oct 11, 2009 9:54 pm

Alt vecin nou?Ce naiba?E luna cand toata lumea se muta?Mi-am zic, indreptandu-ma spre apartamentul noului vecin. Am batut la usa, asteptand sa imi raspunda cineva. Oare era femeie sau barbat?Tanar sau batran?Inalt sau scund?Astea erau intrebarile despre noul vecin.
    Mimi

Mesaj  Mimi la data de Dum Oct 11, 2009 9:59 pm

-Imediat! si isi trase pe ea un tricou roz, apoi deschse usa. Buna, eu sunt Mimi, incantata! si afisa un zambet. Intra, ia loc si.. te servesc cu ceva? si pleca din usa, pasiind pe covorul alb foarte pufos, spre bucatarie. Scoase din bar o sticla de apa, una de suc si alta de alcool.
    Tatsumi
    Admin

Mesaj  Tatsumi la data de Dum Oct 11, 2009 10:02 pm

Wow, ce rapida e fata asta!mi-am zis cand am vazut ca a si scos sticlele.
    -Ah buna!i-am spus. Eu sunt Tatsumi. Tu esti noua vecina,nu?am intrebat-o intrand inauntru. Avea apartamentul foarte frumos mobilat. Imi placea. Avea gusturi
    Mimi

Mesaj  Mimi la data de Dum Oct 11, 2009 10:12 pm

-Incantata, Tsumi... te superi daca-ti spun asa, ai un nume foarte greu? spuse ea scotand doua pahare, turnand in unul din ele sucul. Lua telecomanda su apoi stinse televizorul. Deja se ajunsese la sinuciderea a doi copii. Deschise geamul si un vanticel intra in camera, alaturi de reazele palide ale soarelui. Se tranti pe canapeau neagra pufoasa, uitandu-se la fata. Zambii, apoi isi duse mana la gura, cascand

Continut sponsorizat

Mesaj  Continut sponsorizat

Acum este: Lun Iun 25, 2018 9:21 pm